İçeriğe geç

Kliniğimizde sunulan hizmetler ;

Yetişkin Psikoterapisi

Yaşlar büyüdükçe katlanılması gereken ve ortaya çıkan zorluklar çok daha fazlalaşır. Bu zorluklarla mücadele her zamankinden daha zor görünebilir ama YETİŞKİN PSİKOTERAPİ ekolleri ile bu problemlerden rahatlıkla kurtulmak mümkündür

Aile Danışmanlığı

Aileyi oluşturan bireyler arasında sağlıklı bir iletişim ortamı sağlanması amacıyla aile bireylerine verilen psikolojik destektir.Pek çok zaman kişiler arasında bu hassas zamanlar yaşanabilir. Bu zor zamanların daha kolay ve işlevsel aşılabilmesi için Aile Danışmanlığı almış bir ‘ UZMAN PSİKOLOG’ tan destek almak gerekebilir.

Çift Terapisi

Psikolojik sorunların ilişkiler içinde oluştuğu ve problemli etkileşim kalıplarından kaynaklandığı teorisine dayanan bir ruh sağlığı disiplinidir.Psikolojik problemlerin ilişkiler içinde etkili bir şekilde tedavi edilebileceğini gösteren bilimsel araştırmalar Çift Terapisi’ınn günümüzde dünyanın pek çok ülkesinde yaygınlaşan bir disiplin haline gelmesine yol açmıştır.

Çocuk ve Ergen Psikoterapisi

Çocukluk dönemi, etkileri yetişkinlik yaşantısında da süren oldukça önemli bir dönemdir. Araştırmalar, çocukluk döneminde öğrenilen bilgi ve deneyimlerin yetişkinlikte, bireyin kişilik özelliklerini, davranışlarını, öz güvenini, öz saygısını büyük ölçüde belirlediğini göstermektedir. Benzer şekilde ergenlik dönemide zor geçen bir süreçtir ve bu süreçlerin başarılı ve yeterli seviyede zorlukla atlatılması yönünde zorluk çeken bireyler için geliştirilmiş psikoterapi yöntemleridir.

“Çağatay Bey alanında gayet başarılı bir Uzman, ben başlamadan önce birçok psikoloğu araştırdım ve öyle Çağatay Bey’e gitmeye karar verdim ve çok doğru doğru bir karar olduğunun farkındayım. Her şey için teşekkürler”

Suzan S.